Mycie okien i elewacji metodą teleskopową

Wraz z upływem lat, elewacja każdego budynku za wpływem różnych czynników ulega zabrudzeniu. Pleśń, mchy, glony a także brud, to wszystko negatywnie wpływa na estetykę budynku. Jesteśmy w stanie oczyścić każdą powierzchnię począwszy od szkła, a skończywszy na tynku.

Mycie okien i elewacji wodą demineralizowaną

Woda demineralizowana to jeden z ciekawszych pomysłów zastosowanych do walki z brudem. Jest to specjalnie przygotowana woda, która przyciąga inne cząsteczki tworzące zabrudzenia. Gdy woda wyparowuje nie pozostawia żadnych smug czy zabrudzeń. Taki sposób mycia elewacji czy przeszkleń jest dużo tańszy niż metody standardowe. Często nie wymaga użycia chemii przemysłowej lub znacznie minimalizuje jej ilość. Jest to więc również rozwiązanie ekologiczne.

Metoda Teleskopowa

Okna i elewacje czyścimy tzw. metodą teleskopową - długie ramię / wysięgnik, pozwalający na mycie okien do 20m (ok. 6 pięter). Taka technologia ma 2 podstawowe korzyści:

  • pozwala na szybkie podjęcie zlecenia (bez konieczności rezerwowania i angażowania drogiego sprzętu),
  • wiąże się ze znacznie niższymi kosztami dla Klienta.

Woda demineralizowana idealne nadaje się do czyszczenia:

  • elewacji budynków – biur, magazynów, hal przemysłowych i targowych, sklepów wielkopowierzchniowych
    wszelkich przeszkleń (np. w biurach, sklepach)
  • ekranów akustycznych,
  • wiat przystankowych

Wyczyścimy elewację Państwa budynku, a także okna i wszelkie przeszklenia. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.