Sprzątanie hal i magazynów

Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętych usługach porządkowych – zapewniamy sprzątanie szkół, osiedli mieszkaniowych, powierzchni biurowych, hal produkcyjnych i sprzątanie magazynów, jak również obiektów i terenów sportowych.

Doprowadzamy do porządku przestrzenie po remontach i budowach. Sprzątamy działki i inne powierzchnie zewnętrzne, gwarantujemy także serwis w czasie trwania oraz po zakończeniu imprez plenerowych.

Wśród naszych usług znajduje się też pranie wykładzin, dywanów i tapicerki meblowej, a także mycie okien – zarówno tradycyjne, jak i alpinistyczne i wysokociśnieniowe.

Ponadto zajmujemy się czyszczeniem i konserwacją wszelkiego rodzaju podłóg, w tym olejowaniem i woskowaniem podłóg drewnianych, polimeryzacją podłóg wodoodpornych, krystalizacją marmurów i buffowaniem granitów.

Oferujemy także zaopatrywanie firm w środki czystości i artykuły higieniczne oraz pomoc w zakresie pielęgnacji terenów zielonych. Podejmujemy się przy tym zarówno cyklicznych prac porządkowych, jak i zleceń jednorazowych, wymagających szybkiego reagowania.